Misja Firmy
BHP INVEST

Naszą misją jest wspieranie właścicieli firm w rozwijaniu i zabezpieczaniu ich biznesów.

Realizujemy ją poprzez kompleksowe zajęcie się spełnieniem wymogów z obszaru bezpieczeństwa i organizacji pracy.

Fundament naszej tożsamości

Nasze wartości

 


Dlaczego powstał
BHP INVEST?

Żyjemy w świecie „gotowców BHP”, kopiowanych tanim kosztem z internetu, aby tylko załatać sprawy bezpieczeństwa pracy w przedsiębiorstwie. Niewiele firm BHP na rynku przejmuje się jakością dostarczanych usług. Tworzą balon iluzji prawidłowego spełnienia wymogów, który pęka w chwili dojścia do wypadku. Wtedy na jaw wychodzi fakt niedopasowania ślepo kopiowanych dokumentów do danego obszaru pracy. Konsekwencją tego mogą być duże obciążenia finansowe dla przedsiębiorcy i osób zarządzających, oraz potencjalne zarzuty karne.

A przecież można tego uniknąć!

Tworzymy dedykowane opracowania BHP, zaprojektowane w wyniku dokładnej analizy każdego stanowiska pracy. Dzięki temu procedury skutecznie chronią zarówno przedsiębiorców jak i pracowników, stosujących się do ich wytycznych. W sytuacji wypadkowej, rzetelnie przygotowana dokumentacja jest twardym dowodem na dopełnienie wszelkich starań z zakresu eliminacji zagrożeń w środowisku pracy. To spokojny sen naszych klientów i faktyczne zmniejszenie ryzyka wypadków w firmie.

 


W jaki sposób działamy?

  • Kompleksowo zajmujemy się sprawami bezpieczeństwa pracy w danej firmie. Dzięki temu ściągamy z głowy właściciela przedsiębiorstwa, myślenie o wszystkich formalnościach z tym związanych.
  • Dokładnie analizujemy poszczególne stanowiska pracy w odniesieniu do całej firmy, tak aby nie były oderwane od rzeczywistości.

  • Tworzymy spersonalizowane opracowania do danej branży, którą reprezentuje firma.

  • Bazujemy na wieloletnich doświadczeniach związanych z wyjaśnianiem okoliczności wypadków. Dzięki temu właściwie przygotowujemy dokumentację oraz procesy, aby wyeliminować wszelkie ryzyka.

  • Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, tworzymy aplikacje i rozwiązań informatycznych, które ułatwiają zarządzanie bezpieczeństwem i organizacją pracy w firmach.
  • Pomagamy właścicielowi firmy stworzyć wizerunek dobrze zorganizowanego i zarządzanego przedsiębiorstwa, co podnosi prestiż oraz wzmacnia jej pozycję na rynku.